Complete Silver 2

Complete Silver Black 617 7x16 6x130 ET55 84.1 BD

973 TL

Firmamız uzman satış danışmanları ile birlikte lastik sektöründe, öncü firmalardan biri haline gelmiştir

Firmamız uzman satış danışmanları ile birlikte lastik sektöründe, öncü firmalardan biri haline gelmiştir.Merkezde  hizmet vermekte olan Art-Lastik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Teknolojinin ilerlemesine ayak uydurarak satış ağını genişletip Tüm Türkiyeye Ücretsiz Kargo ile Edirneden Karsa güvenli ve uygun fiyatlara satış yapıp, müşteri memnuniyetini üst planda tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Özellikle İkinci El Ürünlerimiz Adet Olarak Fiyatlandırılmıştır. Takım Olarak Satılmaktadır. 1 veya 2 adet almayı düşünüyorsanız lütfen mesaj bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

Ürün Başlığında; Run Flat (RFT) açıklaması olan lastikler sadece BMW, Mercedes, Mini Cooper araçları için uygundur.
4 adet Pirelli lastik alımlarında 1 yıl Ücretsiz Yol Yardımı Hediye (Hizmet sadece sıfır Pirelli lastik alımlarında geçerlidir.)
Tüm Türkiyeye ücretsiz kargo.
Saat 14:30e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargolanmaktadır.
Müşteri temsilcimiz ürünü aldıktan sonra sizinle iletişim sağlamaktadır. Aklınıza takılan soruları kendisine iletebilirsiniz.
Lastik ebatlarınızı aracınızdaki lastiklerin yanak kısımlarına bakarak öğrenebilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünleri firmamızda, servisimize gelerek ücretsiz montaj yaptırabilirsiniz.
2. El ürünlerimiz kontrol edildikten sonra kargolanmaktadır. Kesinlikle balon veya yırtık yoktur. Firmamız tarafından, diş derinliğine göre 6 ay ve 1 yıl arası garantilidir.
Ürün resimleri birebir ürünün kendisine aittir. Temsili resim kullanılmamıştır.
 

Ürünümüzü Paylaşın